Базові послуги

Додаткові послуги

Переробка пуповинної крові на застосування (при операціях у новонароджених)

Застосування власної пуповинної крові замість дорослої донорської дозволяє оперувати дитину в перші години життя, уникнути ризиків зараження та запалення. Такі діти швидко відновлюються та не страждають від гіпоксії завдяки унікальному складу пуповинної крові - фетальному гемоглобину, стовбуровим клітинам та активним факторам росту.

1 грн

Кріозберігання перикарда

Новітня методика кріозберігання перикарда, розроблена лікарями Науково-практичного медичного центру дитячої кардіології та кардіохірургії і науковим департаментом Сімейного банку пуповинної крові ГЕМАФОНД, надає можливість необмежено довго зберігати цей біологічний матеріал до потреби без втрати його біологічних якостей. Власний перикард є повністю біологічно сумісним з дитиною та може рости разом з організмом малюка, що збільшує тривалість його експлуатації та зменшує вірогідність додаткового оперативного втручання. Перикард дитини не кальцифікується у організмі (не накопичує солі кальцію, що зазвичай є відповіддю організму на медичний імплант). Він зберігає свою еластичність, має низький ризик кровотеч і тромбозів.

7500 грн

Хромосомний паспорт дитини (каріотипування)

Хромосомний паспорт дитини – це візуальне відображення каріотипу малюка, якісних та кількісних особливостей будови його хромосом. Каріотип людини, з яким вона народжується, не змінюється протягом всього життя та в нормі складається з 46 хромосом, дві з яких статеві: XX – у жінок, XY – у чоловіків. Відхилення щодо кількості хромосом чи їхньої структури свідчить про наявність вроджених порушень, які можуть позначитися на здоров’ї. Саме каріотипування може виявити проблему або підштовхнути до більш глибокого вивчення структури окремих хромосом.

2900 грн