Хромосомний паспорт дитини (каріотипування)

  • Хромосомний паспорт дитини – це візуальне відображення каріотипу малюка, якісних та кількісних особливостей будови його хромосом. Каріотип людини, з яким вона народжується, не змінюється протягом всього життя та в нормі складається з 46 хромосом, дві з яких статеві: XX – у жінок, XY – у чоловіків. Відхилення щодо кількості хромосом чи їхньої структури свідчить про наявність вроджених порушень, які можуть позначитися на здоров’ї.

Для проведення аналізу каріотипування у дитини не знадобиться проводити додаткові маніпуляції: дослідження проводиться по залишках біологічного матеріалу після обробки і закладки стовбурових клітин на зберігання.

Вартість послуги

Вартість розділена на платежі:

сума оплачується на момент підписання договору

2900 грн

ГОМОГЕНАТ ПЛАЦЕНТИ ЗА 1 ГРН В ПАКЕТІ УЛЬТРА

До вартості входять

Базові послуги

Основні послуги, що надаються після підписання угоди та збирання матеріалу

Послуга біострахування

Послуга біострахування

Комплекс робіт по обробці, тестуванню і кріозаморожуванню біологічного матеріалу за сучасними методиками ГЕМАФОНДу, які гарантують виділення максимальної кількості життєздатних стовбурових клітин. Протокол обробки і тестування біологічного матеріалу відповідає протоколам провідних європейських банків, всі дані дублюються англійською мовою. Такий підхід дозволяє клієнтам ГЕМАФОНДу оперативно перевозити свої зразки в кріобанки і клініки по всьому світові, в разі необхідності.
Додаткові гарантії

Додаткові гарантії

ГЕМАФОНД в договірному порядку гарантує своїм клієнтам доставку їх біологічного матеріалу в будь-яку клініку України та світу, в разі необхідності застосування стовбурових клітин для лікування дитини. Ми візьмемо на себе підготовку документів та транспортні витрати за перевезення. ГЕМАФОНД компенсує до 20 000 $ при необхідності застосування стовбурових клітин в онкогематології.
Кріозберігання біологічного матеріалу

Кріозберігання біологічного матеріалу

ГЕМАФОНД гарантує якісне збереження біодепозітов клієнтів, згідно світових норм. Діє додаткова гарантія на кріозбереження в кріобанках-партнерах, а також збереження зразка в разі обставин, що не дозволяють компанії продовжувати діяльність. Біодепозити зберігаються та транспортуються в рідкому азоті, при температурі -196 С.
Повний супровід клієнта

Повний супровід клієнта

ГЕМАФОНД надає консультативну підтримку своїм клієнтам 24/7; забезпечує вилучення депозиту на вимогу клієнта і гарантує допомогу в пошуку медичної установи. Більше 600 клієнтів банку пуповинної крові отримали лікування в приватних і державних медичних установах. В більшості випадків лабораторії ГЕМАФОНДу самостійно культивували терапевтичні дози та готували депозити до введення, а власна логістична служба компанії доставляла матеріал на застосування.

Надіслати запит

Лишились запитання? Бажаєш отримати більше інформації? Запишись на безкоштовну індивідуальну консультацію.