Що таке стовбурові клітини

Безцінний лікувальний матеріал для людського організму

Стовбурові клітини - це клітини-попередники всіх клітин і тканин організму людини. Такі клітини здатні підтримувати свою чисельність за допомогою ділення і можуть перетворюватися на різні типи клітин. Протягом усього життя клітини діляться і замінюють ті, які були пошкоджені - такий механізм забезпечує життя організму. Всі наші «поломки» швидко відновлюються саме завдяки стовбуровим клітинам. На жаль, з віком кількість та якість стовбурових клітин в організмі людини знижується. Зі зменшенням кількості стовбурових клітин і зниженням рівня їхньої активності, організм людини гірше справляється з хворобами, повільніше відновлюється та старіє.

Джерела стовбурових клітин в організмі людини

У людському організмі є різні типи стовбурових клітин. Вони відрізняються своїми якостями, ступенем диференціації і тим, де вони містяться.

Пуповинна кров, пуповина та плацента

Містить велику кількість молодих стовбурових клітин, які більш безпечні для застосування, рідше викликають ускладнення і відторгнення при лікуванні. Найчастіше використовуються в регенеративній медицині та онкогематології.

Кістковий мозок та периферична кров

Відомим джерелом стовбурових клітин є кістковий мозок людини, з якого починається історія успішного застосування стовбурових клітин. Стовбурові клітини з кісткового мозку та периферичної крові найчастіше використовують в онкогематології.

Жирова тканина та пульпа зубів

Використання стовбурових клітин з жирової тканини обмежено віком та станом здоров'я пацієнта, а стовбурових клітин з пульпи зуба - низькою кількістю клітин, які можливо отримати. Частіше використовують в пластичній та реконструктивній медицині.

Переваги пуповинної крові, плаценти та пуповини

Збір пуповинної крові та пуповини - абсолютно безболісна і безпечна процедура для матері і дитини, яка здійснюється відповідно до наказу МОЗ України №481 від 10.07 2014 р.

Пуповинна кров, плацента і пуповина – джерела молодих гемопоетичних та мезенхімальних стовбурових клітин, які відповідальні за кровотворення, регенерацію та, в тому числі, за імунітет людини в будь-якому віці.

Пуповинна кров на 100% підходить дитині, а стовбурові клітини з плаценти та пуповини - всій родині. Мезенхімальні стовбурові клітини охоче культивуються, тому депозити можна використовувати неодноразово.

Вартість збереження власного депозиту стовбурових клітин протягом усього життя в десятки (а то і в сотні) разів дешевше, ніж пошук донорського матеріалу. Крім того, ймовірність підбору сумісних донорських стовбурових клітин кісткового мозку або пуповинної крові, становить всього лише від 1: 1000 до 1: 1000 000.

Депозит стовбурових клітин пуповинної крові та пуповини – це готовий до застосування біологічний матеріал, який економіть дорогоцінний час на пошук сумісного донора в критичних ситуаціях.

Стовбурові клітини власної пуповинної крові та пуповини, збережені при народженні дитини, не зазнали негативного впливу навколишнього середовища і життєдіяльності, на відміну від стовбурових клітин дорослого донора. Завдяки цьому вони активні і мають більш високу здатність ділитися і перетворюватися в потрібні організму клітини.

Як зберегти пуповинну кров і пуповину дитини.

Укладіть договір з ГЕМАФОНД.

Укладіть договір з ГЕМАФОНД.

Зв'яжіться з нами до передбачуваного дня пологів (бажано до 32 тижня вагітності, тоді Ви гарантовано отримаєте 5% знижку) і отримайте персональну консультацію.
Отримайте контейнер для забору біоматеріалу.

Отримайте контейнер для забору біоматеріалу.

Персоналізований контейнер для забору пуповинної крові і пуповини, який містить все необхідне для даної процедури, буде доставлений до Вашого пологового будинку або виданий вам на руки.
Забираємо біоматеріал відразу після пологів.

Забираємо біоматеріал відразу після пологів.

Зв'яжіться з нами відразу після пологів, і ми доставимо зібраний біоматеріал в лабораторію ГЕМАФОНД. Завдяки власній логістичній службі, яка працює цілодобово, біоматеріал буде оброблений протягом 24-48 годин.
Вручаємо Вам паспорт депозиту.

Вручаємо Вам паспорт депозиту.

Після дослідження біоматеріалу за європейським протоколом, через 4-6 тижнів ми повідомляємо Вам результати аналізів і оформляємо паспорт депозиту.

Застосування стовбурових клітин.

У світовому медичному товаристві ГЕМАФОНД посів почесне місце як розробник передових методик застосування пуповинної крові при операціях у новонароджених з вадами серця та Spina Bifida. Крім того, ГЕМАФОНД має досвід успішного застосування стовбурових клітин з пуповинної крові та пуповини як для самої дитини, так і для інших членів родини.

Подаруйте своїй дитині запас здоров'я.

Зберегти стовбурові клітини пуповинної крові і пуповини можна тільки раз - при народженні. Скористайтеся унікальним шансом зробити запас здоров'я для свого малюка разом з ГЕМАФОНД.