Що таке стовбурові клітини

Безцінний лікувальний матеріал для людського організму

Стовбурові клітини - це клітини-попередники всіх клітин і тканин організму людини. Вони здатні підтримувати свою чисельність за допомогою ділення і перетворюються на різні типи клітин. Протягом усього життя клітини діляться і замінюють ті, які були пошкоджені - такий механізм забезпечує життя організму. Всі пошкодження нашого організму швидко відновлюються саме завдяки стовбуровим клітинам. На жаль, з віком кількість і якість стовбурових клітин в організмі знижується. Зі зменшенням кількості стовбурових клітин і зниженням рівня їхньої активності, організм людини гірше справляється з хворобами, повільніше відновлюється та швидше старіє.

Джерела стовбурових клітин в організмі людини

У людському організмі є різні типи стовбурових клітин. Вони відрізняються своїми якостями, ступенем диференціації і тим, де вони містяться.

Пуповинна кров, пуповина та плацента

Містить велику кількість молодих стовбурових клітин, які більш безпечні для застосування, рідше викликають ускладнення і відторгнення при лікуванні. Найчастіше використовуються в регенеративній медицині та онкогематології.

Кістковий мозок та периферична кров

Відомим джерелом стовбурових клітин є кістковий мозок людини, з якого починається історія успішного застосування стовбурових клітин. Стовбурові клітини з кісткового мозку та периферичної крові найчастіше використовують в онкогематології.

Жирова тканина, волосяний фолікул і пульпа зубів

Використання стовбурових клітин з жирової тканини та з волосяного фолікулу обмежено віком та станом здоров'я пацієнта, а стовбурових клітин з пульпи зуба - низькою кількістю клітин, які можливо отримати. Використовують в пластичній медицині, в ортопедії.

Переваги пуповинної крові, плаценти та пуповини

Збір пуповинної крові та пуповини - абсолютно безболісна і безпечна процедура для матері і дитини, яка здійснюється відповідно до наказу МОЗ України №481 від 10.07 2014 р.

Пуповинна кров, плацента і пуповина – джерела молодих гемопоетичних та мезенхімальних стовбурових клітин, які відповідальні за кровотворення, регенерацію та імунітет людини в будь-якому віці.

Пуповинна кров на 100% підходить дитині, а стовбурові клітини з плаценти та пуповини - всій родині. Мезенхімальні стовбурові клітини охоче культивуються, тому депозити можна використовувати неодноразово.

Вартість збереження власного депозиту стовбурових клітин протягом усього життя в десятки (а то і в сотні) разів дешевше, ніж пошук донорського матеріалу. Крім того, ймовірність підбору сумісних донорських стовбурових клітин кісткового мозку або пуповинної крові, становить всього лише від 1: 1000 до 1: 1000 000.

Депозит стовбурових клітин пуповинної крові та пуповини – це готовий до застосування біологічний матеріал, який економіть Ваш дорогоцінний час на пошук сумісного донора в критичних ситуаціях.

Стовбурові клітини власної пуповинної крові та пуповини, збережені при народженні дитини, не зазнали негативного впливу навколишнього середовища і життєдіяльності, на відміну від стовбурових клітин дорослого донора. Завдяки цьому вони активніші і мають більш високу здатність ділитися і перетворюватися в потрібні організму клітини.

Як зберегти біологічний матеріал дитини

Укладіть договір з ГЕМАФОНД

Укладіть договір з ГЕМАФОНД

Зв'яжіться з нами до передбачуваного дня пологів і отримайте персональну консультацію. Або завітайте на день відкритих дверей у ІІ і ІV суботи місяця в 11:00. Договір можна укласти в обраному Вами місці в будь-який час.
Отримайте контейнер для забору біоматеріалу

Отримайте контейнер для забору біоматеріалу

Персоналізований контейнер для забору та транспортування Вашого біоматеріалу, який вже містить все необхідне, буде доставлений до Вашого пологового будинку або виданий Вам на руки.
Забираємо біоматеріал відразу після пологів

Забираємо біоматеріал відразу після пологів

Співробітники Гемафонду на зв'язку з Вами 24/7. Завдяки власній логістичній службі біоматеріал доставляється з пологового будинку до лабораторії Гемафонду в будь-який час доби, що дозволяє обробити матеріал зі всієї України протягом 24 - 36 годин.
Отримання опису депозиту

Отримання опису депозиту

Після дослідження біоматеріалу за європейським протоколом, через 4 - 6 тижнів ми повідомляємо Вам результати аналізів і оформлюємо паспорт депозиту, який містить всю необхідну інформацію про збережений зразок.

Застосування стовбурових клітин.

У світовому медичному товаристві ГЕМАФОНД посів почесне місце, як розробник передових методик застосування пуповинної крові при операціях у новонароджених з вадами серця та Spina Bifida. Крім того, ГЕМАФОНД має досвід успішного застосування стовбурових клітин з пуповинної крові та пуповини, як для самої дитини, так і для інших членів родини.

Подаруйте своїй дитині запас здоров'я.

Зберегти стовбурові клітини пуповинної крові, плаценти і пуповини можна тільки раз - при народженні. Скористайтеся унікальним шансом зберегти "запас здоров'я" для свого малюка разом з ГЕМАФОНД.