Що таке стовбурові клітини

Безцінний лікувальний матеріал для людського організму

Стовбурові клітини - це клітини-попередники всіх клітин і тканин організму людини. Такі клітини здатні підтримувати свою чисельність за допомогою ділення і можуть перетворюватися на різні типи клітин. Протягом усього життя клітини діляться і замінюють ті, які були пошкоджені - такий механізм забезпечує життя організму. Всі наші «поломки» швидко відновлюються саме завдяки стовбуровим клітинам. На жаль, з віком кількість стовбурових клітин в організмі людини знижується. Зі зменшенням кількості стовбурових клітин і зниженням рівня їхньої активності, організм людини гірше справляється з хворобами, повільніше відновлюється.

Джерела стовбурових клітин в організмі людини

У людському організмі є різні типи стовбурових клітин. Вони відрізняються своїми якостями, ступенем диференціації і тим, де вони містяться.

Кістковий мозок

До відкриття властивостей пуповинної крові і пуповини відомим джерелом гемопоетичних і мезенхімальних стовбурових клітин був кістковий мозок людини. Саме з трансплантації кісткового мозку починається історія успішного застосування стовбурових клітин.

Периферична кров

Стовбурові клітини в периферичній крові містяться в малій кількості і містять наслідки життєдіяльності дорослої людини (перенесені захворювання, інфекції, шкідливі звички і т.д.)

Пуповинна кров і пуповина

Містять велику кількість молодих та активних стовбурових клітин, які більш безпечні для застосування, рідше викликають ускладнення і відторгнення у реципієнта.

Переваги стовбурових клітин, отриманих з пуповинної крові

Збір пуповинної крові - абсолютно проста, безболісна і безпечна процедура як для матері, так і для дитини, яка здійснюється відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України №481 від 10.07 2014 р.

Доступна можливість біострахування здоров'я дитини на все життя. Кожна 4 сім'я в Україні зберегла б пуповинну кров дитини, якби своєчасно дізналася про таку можливість

Біоматеріал на 100% підходить дитині і з великою ймовірністю - його найближчим родичам. Вартість збереження власного депозиту пуповинної крові і пуповини протягом усього життя в десятки (а то і в сотні) разів дешевше, ніж пошук донорського кісткового мозку.

При використанні в терапії - немає ризику відторгнення власних клітин. А ймовірність того, що будуть знайдені сумісні донорські стовбурові клітини кісткового мозку або пуповинної крові, становить всього лише від 1: 1000 до 1: 1000 000.

Отримання стовбурових клітин з пуповинної крові і пуповини безболісний і безпечний процес. Депозит такого біоматеріалу - це готовий до застосування матеріал, який не вимагає втрати дорогоцінного часу на пошук донора.

Стовбурові клітини власної пуповинної крові, збережені при народженні дитини, ще не схильні до негативного впливу навколишнього середовища і життєдіяльності, на відміну від стовбурових клітин донора. Завдяки цьому вони більш активні і мають більш високу здатність ділитися і перетворюватися в потрібні організму клітини.

Як зберегти пуповинну кров і пуповину дитини

Укладіть договір з Сімейним банком крові "ГЕМАФОНД".

Укладіть договір з Сімейним банком крові "ГЕМАФОНД".

Зв'яжіться з нами до передбачуваного дня пологів (бажано до 32 тижня вагітності, тоді Ви гарантовано отримаєте 5% знижку) і отримаєте персональну консультацію.
Отримайте контейнер для забору біоматеріалу.

Отримайте контейнер для забору біоматеріалу.

Персоналізований контейнер для забору пуповинної крові і пуповини, який містить все необхідне для даної процедури, буде доставлений в Ваш пологовий будинок або виданий вам на руки.
Забираємо біоматеріал відразу після пологів.

Забираємо біоматеріал відразу після пологів.

Зв'яжіться з нами відразу після пологів, і ми доставимо зібраний біоматеріал в лабораторію ГЕМАФОНД. Завдяки власній логістичній службі, яка працює цілодобово, біоматеріал буде оброблений протягом 24-48 годин.
Вручаємо вам паспорт депозиту

Вручаємо вам паспорт депозиту

Після дослідження біоматеріалу за європейським протоколом, через 4-6 тижнів ми повідомляємо Вам результати аналізів і оформляємо паспорт депозиту.

Застосування стовбурових клітин

У світовій медичній практиці гемопоетичні і мезенхімальні стовбурові клітини широко застосовуються при ряді захворювань. Стовбурові клітини пуповинної крові, як стовбурові клітини кісткового мозку, застосовуються при онкогематологічних захворюваннях.

Подаруйте своїй дитині запас здоров'я

Зберегти стовбурові клітини пуповинної крові і пуповини можна тільки раз - при народженні. Скористайтеся унікальним шансом зробити запас здоров'я для свого малюка разом з Сімейним банком пуповинної крові «ГЕМАФОНД»