Що таке стовбурові клітини.

Безцінний лікувальний матеріал для людського організму.

Стовбурові клітини - це клітини-попередники всіх клітин і тканин організму людини. Такі клітини здатні підтримувати свою чисельність за допомогою ділення і можуть перетворюватися на різні типи клітин. Протягом усього життя клітини діляться і замінюють ті, які були пошкоджені - такий механізм забезпечує життя організму. Всі наші «поломки» швидко відновлюються саме завдяки стовбуровим клітинам. На жаль, з віком кількість стовбурових клітин в організмі людини знижується. Зі зменшенням кількості стовбурових клітин і зниженням рівня їхньої активності, організм людини гірше справляється з хворобами, повільніше відновлюється та старіє.

Джерела стовбурових клітин в організмі людини.

У людському організмі є різні типи стовбурових клітин. Вони відрізняються своїми якостями, ступенем диференціації і тим, де вони містяться.

Кістковий мозок

До відкриття властивостей пуповинної крові і пуповини відомим джерелом гемопоетичних і мезенхімальних стовбурових клітин був кістковий мозок людини. Саме з трансплантації кісткового мозку починається історія успішного застосування стовбурових клітин.

Периферична кров

Стовбурові клітини в периферичній крові містяться в малій кількості і містять наслідки життєдіяльності дорослої людини (перенесені захворювання, інфекції, шкідливі звички і т.д.)

Пуповинна кров і пуповина

Містять велику кількість молодих та активних стовбурових клітин, які більш безпечні для застосування, рідше викликають ускладнення і відторгнення у реципієнта.

Переваги стовбурових клітин з пуповинної крові та пуповини.

Збір пуповинної крові та пуповини - абсолютно безболісна і безпечна процедура для матері і дитини, яка здійснюється відповідно до наказу МОЗ України №481 від 10.07 2014 р.

Пуповинна кров і пуповина – джерела молодих гемопоетичних та мезенхімальних стовбурових клітин, які відповідальні за кровотворення, регенерацію та, в тому числі, за імунітет людини в будь-якому віці.

Біоматеріал на 100% підходить дитині і з великою ймовірністю - її найближчим родичам. Вартість збереження власного депозиту пуповинної крові і пуповини протягом усього життя в десятки (а то і в сотні) разів дешевше, ніж пошук донорського кісткового мозку.

Такий біологічний матеріал - це власний запас стовбурових клітин, отже відсутній ризик відторгнення у разі застосування в терапії. Ймовірність того, що будуть знайдені сумісні донорські стовбурові клітини кісткового мозку або пуповинної крові, становить всього лише від 1: 1000 до 1: 1000 000.

Депозит стовбурових клітин пуповинної крові та пуповини – це готовий до застосування біологічний матеріал, який економіть дорогоцінний час на пошук сумісного донора в критичних ситуаціях.

Стовбурові клітини власної пуповинної крові та пуповини, збережені при народженні дитини, не зазнали негативного впливу навколишнього середовища і життєдіяльності, на відміну від стовбурових клітин дорослого донора. Завдяки цьому вони активні і мають більш високу здатність ділитися і перетворюватися в потрібні організму клітини.

Як зберегти пуповинну кров і пуповину дитини.

Укладіть договір з ГЕМАФОНД.

Укладіть договір з ГЕМАФОНД.

Зв'яжіться з нами до передбачуваного дня пологів (бажано до 32 тижня вагітності, тоді Ви гарантовано отримаєте 5% знижку) і отримайте персональну консультацію.
Отримайте контейнер для забору біоматеріалу.

Отримайте контейнер для забору біоматеріалу.

Персоналізований контейнер для забору пуповинної крові і пуповини, який містить все необхідне для даної процедури, буде доставлений до Вашого пологового будинку або виданий вам на руки.
Забираємо біоматеріал відразу після пологів.

Забираємо біоматеріал відразу після пологів.

Зв'яжіться з нами відразу після пологів, і ми доставимо зібраний біоматеріал в лабораторію ГЕМАФОНД. Завдяки власній логістичній службі, яка працює цілодобово, біоматеріал буде оброблений протягом 24-48 годин.
Вручаємо Вам паспорт депозиту.

Вручаємо Вам паспорт депозиту.

Після дослідження біоматеріалу за європейським протоколом, через 4-6 тижнів ми повідомляємо Вам результати аналізів і оформляємо паспорт депозиту.

Застосування стовбурових клітин.

У світовій медичній практиці гемопоетичні і мезенхімальні стовбурові клітини широко застосовуються при низці захворювань. Стовбурові клітини пуповинної крові, як стовбурові клітини кісткового мозку, застосовуються при онкогематологічних захворюваннях.

Подаруйте своїй дитині запас здоров'я.

Зберегти стовбурові клітини пуповинної крові і пуповини можна тільки раз - при народженні. Скористайтеся унікальним шансом зробити запас здоров'я для свого малюка разом з ГЕМАФОНД.