Які бувають банки стовбурових клітин

 • Перший банк пуповинної крові був створений у 1992 році. Саме тоді професор Девід Харріс зберіг пуповинну кров свого сина. Це дало початок персоналізованому зберіганню пуповинної крові. У світі також існують публічні (донорські) банки пуповинної крові. Вони зберігають депозити пуповинної крові, які віддали на благодійність батьки після народження своєї дитини.

Що таке сімейний банк стовбурових клітин

 • Сьогодні в світі працює понад 600 банків пуповинної крові. Більшість з них - приватні банки пуповинної крові, що надають послуги персоналізованого зберігання. Сім'я, яка очікує народження дитини може зберегти пуповинну кров малюка під час народження в одному з таких біобанків. А якщо знадобиться лікування комусь із членів родини - вилучити свій біодепозит і використати в терапії.

Що важливо знати при виборі банку пуповинної крові

На що варто звернути особливу увагу при виборі кріобанку.

Все-таки зберігати в Україні чи везти за кордон?

 • Зберігаючи в Україні, ви можете, як власник депозиту, в будь-який момент перевірити умови зберігання свого біологічного матеріалу. Сімейний банк пуповинної крові «ГЕМАФОНД» проводить регулярні зустрічі для діючих клієнтів.
 • Зберігаючи в Україні, ви можете бути впевненими, що ваш біоматеріал буде оперативно доставлений в лабораторію для обробки. Чим швидше пуповинна кров і пуповина буде оброблена, тим вище життєздатність клітин.
 • Обираючи український банк, ви можете бути впевнені в наявності відповідних ліцензій, необхідних для діяльності на території України.
 • Клієнтам ГЕМАФОНД гарантована безкоштовна доставка в клініки по всьому світові та грошова компенсація до $20 000 в разі необхідності застосування стовбурових клітин для лікування. 

Які гарантії при збереженні свого біоматеріалу?

 • Страхування відповідальності банку перед клієнтом. ГЕМАФОНД - український банк пуповинної крові, який, як і провідні банки стовбурових клітин США і Євросоюзу, в договірному порядку страхує свою відповідальність перед клієнтом.
 • Відповідно до практики розвинених країн, клієнти ГЕМАФОНД отримують лікування в профільних лікувальних установах. Це дозволяє клієнту отримати об'єктивну оцінку лікаря про якість збереженої пуповинної крові, а також щодо доцільності і ефективності лікування. Зі свого боку, ГЕМАФОНД гарантує безкоштовну доставку біоматеріалу клієнта в будь-яку клініку світу для застосування стовбурових клітин для лікування.
 • підтримка клієнтів 24/7.
  ГЕМАФОНД здійснює підтримку клієнтів цілодобово і гарантує допомогу в пошуку медичного закладу для лікування у разі необхідності. Більше 250 клієнтів банку пуповинної крові отримали лікування в українських приватних і державних клініках.
 • При необхідності застосування стовбурових клітин при тяжких захворюваннях у дитини ГЕМАФОНД компенсує вартість лікування до $20000.

Переваги ГЕМАФОНД

Сімейний банк пуповинної крові "ГЕМАФОНД" працює на ринку України з 2005 року. У біобанку зберігається понад 15 000 депозитів пуповинної крові і пуповини.

Методика обробки за європейськими стандартами

Методика обробки за європейськими стандартами

Методика обробки пуповинної крові в ГЕМАФОНД розроблена з урахуванням всіх сучасних даних і дозволяє отримати максимальну кількість життєздатних стовбурових клітин з кожного зразка.
Всі депозити застраховані

Всі депозити застраховані

ГЕМАФОНД - єдиний український банк пуповинної крові, який, як і провідні банки стовбурових клітин США і Євросоюзу, в договірному порядку страхує свою відповідальність перед клієнтом.
Безкоштовна доставка в будь-яку точку світу

Безкоштовна доставка в будь-яку точку світу

У разі необхідності застосування стовбурових клітин для лікування ГЕМАФОНД гарантує безкоштовну доставку біологічного матеріалу клієнта в будь-яку точку світу. Транспортування здійснюється акредитованою компанією офіційно.
Більше можливостей

Більше можливостей

ГЕМАФОНД розробляє власні і впроваджує в Україні провідні світові методики. У своїй діяльності компанія використовує сучасне обладнання та співпрацює з надійними партнерами.

Відвідайте онлайн-лекцію!

Запрошуємо майбутніх батьків на корисний захід - лекцію про цінність пуповинної крові та пуповини малюка, онлайн чи особисто в біотехнологічному комплексі. 

В час, коли здоров'я головний пріорітет, своєчасно подбайте про запас імунітету для найрідніших!

На лекції ви дізнаєтесь як відбувається забір пуповинної крові; в яких випадках застосовуються стовбурові клітини; які тренди клітинної медицини і як стовбурові клітини допомагають подолати наслідки вірусів.

23 січня, субота об 11.00

Участь безкоштовна за посиланням