Які бувають банки стовбурових клітин

 • Перший банк пуповинної крові був створений у 1992 році. Саме тоді професор Девід Харріс зберіг пуповинну кров свого сина. Це дало початок персоналізованому зберіганню пуповинної крові. У світі також існують публічні (донорські) банки пуповинної крові. Вони зберігають депозити пуповинної крові, які віддали на благодійність батьки після народження своєї дитини.

Що таке сімейний банк стовбурових клітин

 • Сьогодні в світі працює понад 600 банків пуповинної крові. Більшість з них - приватні біобанки, що надають послуги персоналізованого зберігання. Сім'я, яка очікує народження дитини може зберегти біологічний матеріал малюка після його народження в одному з таких біобанків. А якщо знадобиться лікування комусь із членів родини - вилучити свій біодепозит і використати в терапії.

Що важливо знати при виборі банку пуповинної крові

На що варто звернути особливу увагу при виборі кріобанку.

Все-таки зберігати в Україні чи везти за кордон?

 • Український біобанк гарантує, що зібраний матеріал буде оброблений протягом 24 годин та доставлений в лабораторію при оптимальній температурі, що дозволяє отримати біодепозит набагато кращої якості. Це і є мета зберігання.
 • Завдяки гнучкості законодавства, український біобанк швидше впроваджує новітні технології, надаючі родинам більше можливостей. Так, наприклад, ГЕМАФОНД вже декілька років зберігає не тільки тканину пуповини, а й попередньо виділені стовбурові клітини з пуповини та плаценти. Культивує терапевтичні дози і виділяє МСК з жирової тканини і фолікул дерми.
 • Зберігаючи в ГЕМАФОНДі, ви можете, як власник депозиту, в будь-який момент перевірити умови зберігання свого біологічного матеріалу, відвідавши кріосховище. До того ж, в режимі 24/7 отримати відповіді на всі питання та вилучити матеріал при необхідності.
 • Обираючи український банк, ви можете бути впевнені в наявності відповідних ліцензій, необхідних для діяльності на території України. Відповідність місцевому законодавству, сучасна якість обробки та відкрітість банку дозволяє використовувати та зберігати українські депозити в медичних установах інших країн.
 • Клієнтам ГЕМАФОНД гарантована безкоштовна доставка в клініки по всьому світові та грошова компенсація до 20 000 євро в разі необхідності застосування стовбурових клітин для лікування важких захворювань. 
 • Депозит, збережений в ГЕМАФОНДі, може застосовуватися в українських медустановах вже через дві години після вилучення. Організувати лікування в Україні зазвичай дешевше та легше, ніж за кордоном.
 • Український банк ГЕМАФОНД є розробником новітніх методик використання біологічного матеріалу, має досвід застосування стовбурових клітин во власній та партнерських клініках, неодноразово доставляв депозити за кордон.
 • ГЕМАФОНД відповідає стандартам ISO, є членом міжнародних ассоціацій та учасником міжнародних наукових досліджень.

Які гарантії якості збереження біоматеріалу?

 • ГЕМАФОНД має сучасне, повністю автономне кріосховище з постійним чотирьохмісячним запасом рідкого азоту, генераторами та трьохступеневою системою охорони.
 • Всі депозити в ГЕМАФОНДі додатково протестовані на жизнєздатність та біомаркери незалежною сертифікованою лабораторією. Це дає додаткову впевненість клієнту в якості матеріалу. 
 • ГЕМАФОНД - український банк пуповинної крові, який, як і провідні банки стовбурових клітин США і Євросоюзу, в договірному порядку страхує свою відповідальність перед клієнтом.
 • Клієнти ГЕМАФОНД не мають обмежень при виборі профільних медичних установ для лікування, це може бути як клініка ГЕМАФОНДу, так і незалежна медична установа. Це дозволяє клієнту отримати об'єктивну оцінку лікаря про якість збереженої пуповинної крові, а також щодо доцільності і ефективності лікування. Зі свого боку, ГЕМАФОНД гарантує безкоштовну доставку біоматеріалу клієнта в будь-яку клініку світу для застосування стовбурових клітин для лікування.
 • ГЕМАФОНД здійснює підтримку клієнтів цілодобово і гарантує допомогу в пошуку медичного закладу для лікування у разі необхідності. Більше 600 клієнтів банку пуповинної крові отримали лікування в приватних і державних клініках.
 • При необхідності застосування стовбурових клітин при тяжких захворюваннях у дитини ГЕМАФОНД компенсує вартість лікування до 20 000 евро.

Переваги ГЕМАФОНД

Сімейний банк пуповинної крові "ГЕМАФОНД" працює на ринку України з 2005 року. У біобанку зберігається понад 18 000 депозитів пуповинної крові і пуповини

Методика обробки за стандартами FACT

Методика обробки за стандартами FACT

Методика обробки та тестування біологічного матеріалу в ГЕМАФОНД розроблена з урахуванням всіх сучасних даних і дозволяє отримати максимальну кількість життєздатних стовбурових клітин з кожного зразка.
Всі депозити застраховані

Всі депозити застраховані

ГЕМАФОНД в договірному порядку страхує свою відповідальність перед клієнтом та додатково страхує дитину від найважчих захворювань на 20 000 євро.
Безкоштовна доставка в будь-яку точку світу

Безкоштовна доставка в будь-яку точку світу

У разі необхідності застосування стовбурових клітин для лікування ГЕМАФОНД гарантує безкоштовну доставку біологічного матеріалу клієнта в будь-яку точку світу. Транспортування здійснюється власною логістичною службою або акредитованою компанією офіційно.
Більше можливостей

Більше можливостей

ГЕМАФОНД розробляє власні і впроваджує в Україні провідні світові методики. У своїй діяльності компанія використовує сучасне обладнання та співпрацює з надійними партнерами по всьому світові.

Відвідайте онлайн-лекцію!

Запрошуємо майбутніх батьків на корисний захід - лекцію про цінність пуповинної крові, пуповини та плаценти малюка, онлайн чи особисто в біотехнологічному комплексі. 

На лекції ви дізнаєтесь як відбувається забір пуповинної крові; в яких випадках застосовуються стовбурові клітини; які тренди клітинної медицини і як стовбурові клітини допомагають подолати наслідки вірусів.

27 липня, субота об 11.00