Спеціалістам

Інструкція

По забору пуповинної крові

Забір пуповинної крові і пуповини проводить акушер-гінеколог, який веде пологи (Наказ МОЗ №481 від 10.07.2014 р). Забір біоматеріалу здійснюється відразу після народження дитини і перерізання пуповини без контакту з матір'ю і новонародженим. Дуже важливо зібрати якомога більше пуповинної крові. Завантажте інструкції або подивіться відео-огляд.

Завантажте інструкцію

Якщо у вас немає можливості подивитись відео, завантажте фото-інструкцію

Інструкція по забору пуповинної крові.

Інструкція по забору пуповини.

Інструкція по забору венозної крові.

Інструкція по забору плаценти.

Шановні медичні фахівці!

Сімейний банк пуповинної крові "ГЕМАФОНД" запрошує Вас до співпраці. Будемо раді обговорити можливе партнерство. З нами можна зв'язатися за телефоном (044) 496 09 26 або заповнивши форму нижче.

Законодавство України та стовбурові клітини.

В Україні прийнято ряд законів про використання стовбурових клітин

Згідно з наказом міністерства охорони здоров'я України №481 від 10.07.2014 р. забір пуповинної крові здійснюється акушером-гінекологом, що приймає пологи, за бажанням вагітної.

Постанова КМУ «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності банків пуповинної крові, інших тканин і клітин людини згідно з переліком, затвердженим Міністерством охорони здоров’я», від 2 березня 2016 №286.

Постанови № 695 від 24 квітня 2000 р. і № 402 від 5 червня 2013 р. визначають державні установи охорони здоров'я і наукові установи, які мають право здійснювати діяльність, пов'язану з трансплантацією клітин людині.

Використання пуповинної крові як джерела стовбурових клітин під час аутологічної (власних стовбурових клітин) і алогенної (донорської) трансплантації у дітей регламентується Наказом Міністерства охорони здоров'я України №619 від 23.07.2010 р.

 

Спеціалістам

Спеціалістам