Кріозберігання перикарда

Новітня методика кріозберігання перикарда, розроблена лікарями Науково-практичного медичного центру дитячої кардіології та кардіохірургії і науковим департаментом Сімейного банку пуповинної крові ГЕМАФОНД, надає можливість необмежено довго зберігати цей біологічний матеріал до потреби без втрати його біологічних якостей.

Гемафонд видає все необхідне для збору пуповинної крові у вигляді наступного комплекту: стерильна одноразова система для збору пуповинної крові, одноразові засоби для стерильного збору крові (рукавички, спиртові серветки, пелюшка та ін.), документацію.

Вартість послуги

Вартість розділена на платежі:

сума оплачується на момент підписання договору

7500 грн

До вартості входять

Базові послуги

Основні послуги, що надаються після підписання угоди та збирання матеріалу

Послуга біострахування

Послуга біострахування

Комплекс робіт по обробці, тестуванню і кріозаморожуванню біологічного матеріалу (пуповинна кров / пуповина / культивування клітин пуповини) за сучасною методикою ГЕМАФОНДу, яка гарантує виділення максимальної кількості життєздатних стовбурових клітин. Протокол обробки і тестування біологічного матеріалу відповідає протоколам провідних європейських банків, всі дані дублюються англійською мовою. Такий підхід дозволяє клієнтам ГЕМАФОНДу оперативно перевозити свої зразки в кріобанки і клініки по всьому світові, в разі необхідності.
Безкоштовна доставка біоматеріалу до будь-якої клініки світу

Безкоштовна доставка біоматеріалу до будь-якої клініки світу

ГЕМАФОНД в договірному порядку гарантує своїм клієнтам доставку їх біологічного матеріалу в будь-яку клініку України та світу, в разі необхідності застосування стовбурових клітин для лікування. Ми візьмемо на себе підготовку документів, надання транспортного д’юара та візьмемо на себе транспортні витрати за перевезення.
Кріозберігання біологічного матеріалу

Кріозберігання біологічного матеріалу

Передоплачене зберігання біологічного матеріалу в кріосховищі в умовах рідкого азоту. ГЕМАФОНД гарантує збереження біодепозітов клієнтів в кріобанку-партнерах, в разі вивезення депозиту пуповинної крові за кордон, а також збереження зразка в разі обставин, що не дозволяють компанії продовжувати діяльність.
Повний супровід клієнта

Повний супровід клієнта

ГЕМАФОНД надає консультативну підтримку своїм клієнтам 24/7 протягом усього періоду зберігання біологічного матеріалу; забезпечує вилучення депозиту на вимогу клієнта і гарантує допомогу в пошуку медичної установи. Більше 250 клієнтів банку пуповинної крові отримали лікування в українських приватних і державних клініках.

Надіслати запит

Лишились запитання? Бажаєш отримати більше інформації? Запишись на безкоштовну індивідуальну консультацію.