Кріозберігання перикарда

  • Новітня методика кріозберігання перикарда, розроблена лікарями Науково-практичного медичного центру дитячої кардіології та кардіохірургії і науковим департаментом Сімейного банку пуповинної крові ГЕМАФОНД, надає можливість необмежено довго зберігати цей біологічний матеріал до потреби без втрати його біологічних якостей.

Як зберегти перикард

  • Зателефонуйте до біобанку ГЕМАФОНД, де персональний медичний консультант відповість на всі Ваші запитання, допоможе укласти договір на кріозберігання перикарду та організує доставку спеціального термоконтейнеру для забору та логістики біоматеріалу. Під час операції Ваш лікар-хірург здійснить забір фрагменту перикарду та повідомить ГЕМАФОНД про успішний збір біологічного матеріалу.

Вартість послуги

Вартість розділена на платежі:

сума оплачується на момент підписання договору, в вартість входить 3 роки зберігання.

7500 грн

Зберігання

Більший термін, більша знижка на зберігання

Вартість зберігання перикарду при щорічній оплаті становить 130 Євро по курсу НБУ на день оплати.
У передплаченого пакетному зберіганні на 3, 5, 10 років передбачені знижки до 30%.

Пакет «3 роки зберігання» – 4 680  грн. / рік
Пакет «5 років зберігання» – 4 160  грн. / рік
Пакет «10 років зберігання» – 3 640  грн. / рік

При замовленні пакета на 3 і більше років враховується знижка та зафіксовано курс 1 Євро = 40 грн.

- 20% на інші послуги для родини з хворою старшою дитиною

До вартості входять

Базові послуги

Основні послуги, що надаються після підписання угоди та збирання матеріалу

Послуга біострахування

Послуга біострахування

Комплекс робіт по обробці, тестуванню і кріозаморожуванню біологічного матеріалу за сучасними методиками ГЕМАФОНДу, які гарантують виділення максимальної кількості життєздатних стовбурових клітин. Протокол обробки і тестування біологічного матеріалу відповідає протоколам провідних європейських банків, всі дані дублюються англійською мовою. Такий підхід дозволяє клієнтам ГЕМАФОНДу оперативно перевозити свої зразки в кріобанки і клініки по всьому світові, в разі необхідності.
Додаткові гарантії

Додаткові гарантії

ГЕМАФОНД в договірному порядку гарантує своїм клієнтам доставку їх біологічного матеріалу в будь-яку клініку України та світу, в разі необхідності застосування стовбурових клітин для лікування дитини. Ми візьмемо на себе підготовку документів та транспортні витрати за перевезення. ГЕМАФОНД компенсує до 20 000 $ при необхідності застосування стовбурових клітин в онкогематології.
Кріозберігання біологічного матеріалу

Кріозберігання біологічного матеріалу

ГЕМАФОНД гарантує якісне збереження біодепозітов клієнтів, згідно світових норм. Діє додаткова гарантія на кріозбереження в кріобанках-партнерах, а також збереження зразка в разі обставин, що не дозволяють компанії продовжувати діяльність. Біодепозити зберігаються та транспортуються в рідкому азоті, при температурі -196 С.
Повний супровід клієнта

Повний супровід клієнта

ГЕМАФОНД надає консультативну підтримку своїм клієнтам 24/7; забезпечує вилучення депозиту на вимогу клієнта і гарантує допомогу в пошуку медичної установи. Більше 600 клієнтів банку пуповинної крові отримали лікування в приватних і державних медичних установах. В більшості випадків лабораторії ГЕМАФОНДу самостійно культивували терапевтичні дози та готували депозити до введення, а власна логістична служба компанії доставляла матеріал на застосування.

Надіслати запит

Лишились запитання? Бажаєш отримати більше інформації? Запишись на безкоштовну індивідуальну консультацію.