Збереження пуповинної крові

  • Пуповинна кров містить кілька типів стовбурових клітин, переважно гемопоетичних, які здатні перетворюватися на клітини крові та імунної системи, а також сигнальні та ростові фактори. Стовбурові клітини пуповинної крові замінюють схожі з кісткового мозку при лікуванні онкогематології та метаболічних розладах, особливо у дітей.

ГЕМАФОНД забезпечує усім необхідним для забору пуповинної крові у пологовому будинку

Збір біоматеріалу здійснюється персоналом пологового будинку, згідно приказу МОЗ, при наявності маркірованого контейнеру та підписаного договору між породіллєю і ліцензованим в Україні біобанком. Спеціальний персоналізований контейнер для збору пуповинної крові, пуповини та плаценти, що містить все необхідне для даної процедури, буде доставлений в обраний Вами пологовий будинок до передбачуваного дня пологів. Для Вашої зручності, контейнер може бути виданий Вам на руки.

Вартість послуги

Вартість розділена на платежі:

  • 2 000 грн. - сума сплачується на момент підписання договору.
  • 15 000 грн. - сума сплачується на момент отримання Паспорту (через 4-6 тижнів після народження дитини).
17000 грн

Зберігання

Більший термін, більша знижка на зберігання

Вартість зберігання пуповинної крові на рік при щорічній сплаті зберігання становить $130 по курсу НБУ на день сплати.
В передплаченому пакетному зберіганні на 3, 5, 10, 18 і 36 років передбачені знижки до 60%.

Пакет «3 роки зберігання» – 4 095  грн. / рік
Пакет «5 років зберігання» – 3 640  грн. / рік
Пакет «10 років зберігання» – 3 185  грн. / рік
Пакет «18 років зберігання» – 2 275 грн. / рік
Пакет «36 років зберігання» – 1 820   грн. / рік

При замовленні пакету на 3 і більше років враховується знижка на зберігання і зафіксовано курс $1 = 35 грн.

- 10% на повторний договір (для другої дитини)

До вартості входять

Базові послуги

Основні послуги, що надаються після підписання угоди та збирання матеріалу

Послуга біострахування

Послуга біострахування

Комплекс робіт по обробці, тестуванню і кріозаморожуванню біологічного матеріалу за сучасними методиками ГЕМАФОНДу, які гарантують виділення максимальної кількості життєздатних стовбурових клітин. Протокол обробки і тестування біологічного матеріалу відповідає протоколам провідних європейських банків, всі дані дублюються англійською мовою. Такий підхід дозволяє клієнтам ГЕМАФОНДу оперативно перевозити свої зразки в кріобанки і клініки по всьому світові, в разі необхідності.
Додаткові гарантії

Додаткові гарантії

ГЕМАФОНД в договірному порядку гарантує своїм клієнтам доставку їх біологічного матеріалу в будь-яку клініку України та світу, в разі необхідності застосування стовбурових клітин для лікування дитини. Ми візьмемо на себе підготовку документів та транспортні витрати за перевезення. ГЕМАФОНД компенсує до 20 000 $ при необхідності застосування стовбурових клітин в онкогематології.
Кріозберігання біологічного матеріалу

Кріозберігання біологічного матеріалу

ГЕМАФОНД гарантує якісне збереження біодепозітов клієнтів, згідно світових норм. Діє додаткова гарантія на кріозбереження в кріобанках-партнерах, а також збереження зразка в разі обставин, що не дозволяють компанії продовжувати діяльність. Біодепозити зберігаються та транспортуються в рідкому азоті, при температурі -196 С.
Повний супровід клієнта

Повний супровід клієнта

ГЕМАФОНД надає консультативну підтримку своїм клієнтам 24/7; забезпечує вилучення депозиту на вимогу клієнта і гарантує допомогу в пошуку медичної установи. Більше 600 клієнтів банку пуповинної крові отримали лікування в приватних і державних медичних установах. В більшості випадків лабораторії ГЕМАФОНДу самостійно культивували терапевтичні дози та готували депозити до введення, а власна логістична служба компанії доставляла матеріал на застосування.

Надіслати запит

Лишились запитання? Бажаєш отримати більше інформації? Запишись на безкоштовну індивідуальну консультацію.