Акція!  Збереження  плаценти  в  подарунок  тільки  в  травні-липні. 

13  травня  2019  17:06 

ГЕМАФОНД дарує послугу збереження екстракту плаценти при оформленні договору на будь-яку іншу послугу кріобанку протягом травня-липня 2019 року. Скористайтесь вигідною пропозицією та потурбуйтесь про красу та молодість мами.

Сімейний банк пуповинної крові «ГЕМАФОНД» пропонує найкращі умови кріозберігання стовбурових клітин пуповинної крові, а також тканини і клітин пуповини. Такий біологічний матеріал, оброблений за унікальною методикою ГЕМАФОНД, може зберігатися, на думку вчених, безкінечно довго в умовах рідкого азоту та стати у нагоді у похилому віці для підтримання імунітету.

Сьогодні стовбурові клітини застосовуються в терапії більше 100 важких захворювань, а екстракт плаценти – це індивідуальний косметичний засіб, що містить активні біологічні речовини для молодості та краси. Такий продукт може бути використаний для косметичних процедур і в якості бустера для підсилення дії вже готових косметичних засобів.

Тільки протягом травня-липня ГЕМАФОНД пропонує послугу збереження плаценти в подарунок до будь-якого договору.

Дізнайтесь більше на індивідуальній консультації в Сімейному банку пуповинної крові «ГЕМАФОНД».

Акція діє з 1.05.2019 по 31.07.2019 за умови укладання нового договору на послугу збереження пуповинної крові та/або пуповини та/або виділення та культивування клітин пуповини. Під подарунком мається на увазі покупку послуги збереження плаценти за 1 грн. - в цю вартість входить «послуга» за умовами договору і не входить зберігання (вартість зберігання плаценти на рік $50)